www.mystycland.fora.pl
Forum OTS'a "MystycLand"
Obecny czas to Pią 11:45, 29 Mar 2024

Ban:///// Za CO??

 
Odpowiedz do tematu    Forum www.mystycland.fora.pl Strona Główna -> Bugi/Bany
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
Bezik
Newbie



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


PostWysłany: Sob 23:09, 26 Sty 2008    Temat postu: Ban:///// Za CO??

Wogole zal dostalem bana na ip niewiem nawet za co.. Confused
moj nic Bezik ...jak ktos bedzie wiedzial to niech piszE:p
Pozdro....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Autor Wiadomość
aaa4
Newbie



Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


PostWysłany: Wto 11:02, 21 Sie 2018    Temat postu:

asnalem.

Gdy sie obudzilem, Tania siedziala na mnie. Moj kutas stal na bacznosc i tkwil w jej cipce. Znow galopowala na mnie. Odchylila glowe, wyprezyla sie do tylu. Odwalala za

419

mnie cala robote. Wydawala ciche jeki rozkoszy, w coraz krotszym odstepie. Ja takze zaczalem pojekiwac. Coraz glosniej. Czulem, ze jestem juz blisko. Jeszcze chwila. I juz po wszystkim. Byl to dobry, dlugi, mocny orgazm. Tania zeszla ze mnie. Kutas nadal sterczal mi dumnie. Pochylila sie nad nim i patrzac mi w oczy, zaczela zlizywac sperme z jego glowki. Nie ma co, ta dziewczyna naprawde lubi porzadek.Podniosla sie i poszla do lazienki. Slyszalem odglos wody napuszczanej do wanny. Byla dopiero 10.15. Postanowilem jeszcze troche pospac.

103

Zabralem Tanie na wyscigi. Najnowsza sensacja byl szesnastoletni dzokej, ktoremu nadal przyslugiwaly fory jako debiutantowi. Przybyl ze Wschodniego Wybrzeza i po raz pierwszy startowal w Santa Anita. Organizatorzy ustanowili nagrode w wysokosci 10 tysiecy dolarow dla osoby, ktora wytypuje zwyciezce glownej gonitwy, ale pod warunkiem, ze jej typy zostana wylosowane sposrod wszystkich zakladow. Dla kazdego konia losowano na poczatek jedna osobe.Przyjechalismy podczas 4. gonitwy - trybuny pekaly w szwach. Ci cwaniacy sprzedali wszystkie bilety i nie bylo nawet miejsca na parkingu. Obsluga skierowala nas do pobliskiego centrum handlowego. Zorganizowali nawet specjalne autobusy dowozace stamtad ludzi na tor. Po ostatniej gonitwie czekalby nas dlugi spacer.

420


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum www.mystycland.fora.pl Strona Główna -> Bugi/Bany Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.
Theme Designed By ArthurStyle
Regulamin